Wiosna w Katalonii

Wraz ze zbliżającą się wiosną postanowiliśmy udać się do jednej z prowincji Katalonii której stolicą jest Lleida. Jest to teren mocno rolniczy.

A celem naszej wyprawy była mała wioska, istne zagłębie sadownictwa. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego w końcu sady są w różnych miejscach na świecie 😉. To co było istotne to czas. W końcu to na wiosnę sady kwitną. A to co może wydać się zaskakujące 😉to fakt że wszystkie drzewka kwitną w tym samym czasie. Efekt – gigantyczne może kwitnących na różowo krzaków i drzewek – niesamowity widok. Teraz absolutnie nie dziwi mnie ilość osób która podobnie jak my postanowiła wybrać się aby ten cud przyrody zobaczyć na własne oczy – a jest co oglądać!

Największe wrażenie robią sady miejskie do których wprawdzie wstęp jest płatny ALE ilość drzewek przyprawia o zawrót głowy. Jeśli ktoś lubi przyrodę, krajobrazy i chciałby zrobić naprawdę ładne fotki to warto wydać te parę Euro i wraz ze zorganizowaną wycieczką dowiedzieć się np. jak pracuje się w sadzie i przede wszystkim zrobić takie fotki których nie uda się zrobić w żadnym innym miejscu a znajomi mogę ich tylko pozazdrościć!

Zapraszam was do obejrzenia fotek jakie udało mi się zrobić podczas tej niesamowitej wyprawy!

A jeśli wybieracie się do Barcelony i chcielibyście zobaczyć równie niesamowite rzeczy i miejsca w mieście Gaudiego skontaktujecie się z nami za pośrednictwem

maila (odkrywcymiasta@gmail.com),
facebooka (https://www.facebook.com/odkrywcymiasta)
telefonu (+34 632 70 16 20)

Gwarantujemy że nasza wycieczka po Barcelonie zostanie wam równie długo w pamięci!

2 komentarze

 1. avatar
  Posted by Ania| 13/03/2019 |Odpowiedz

  Piekne zdjecia! Planujemy sie wybrac w weekend. Jesli mozna, moglbys podpowiedziec dokad sie udac? Byles w Aitona?

  • avatar
   Posted by admin| 13/03/2019 |Odpowiedz

   Tak to zdjęcia z Aitony

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wszystkie pola są wymagane.