Nocleg

Napisał Piotr

Jedziesz do Barcelony i szukasz nocleg? – skorzystaj z przygotowanych przeze mnie propozycji!

Barcelona HoteleBarcelona ApartamentyWybrzeże Hotele

Dlaczego warto rezerwować noclegi korzystając z moich podpowiedzi?

Przede wszystkim dlatego, że polecam noclegi w miejscach, w których sam spałem lub chciałem spać. Są to hotele i apartamenty o różnym standardzie, ale zawsze czyste, w dobrych lokalizacjach i pozwalające wypocząć po zwiedzaniu. Spędziłem wiele godzin, by wyszukać najlepsze miejsca, dlatego możesz oszczędzić ten czas, wybierając nocleg spośród moich Propozycji.

Drugi powód to wsparcie mojego bloga. Rezerwując noclegi poprzez moją stronę sprawiasz, że Booking podzieli się ze mną swoją prowizją, którą otrzymuje od hoteli. Ty płacisz dokładnie tyle samo, co zawsze! Jeżeli zrobisz rezerwację w serwisie Booking, ale nie skorzystasz z mojego linka, Booking wspomnianą prowizję zatrzyma w całości dla siebie. Korzystając z moich linków sprawisz, że będę miał środki na dalszy rozwój tej strony. Serdecznie dziękuję za wsparcie!

Co warto wiedzieć planując noclegi w Barcelonie? Oto najważniejsze porady:

  • Główne atrakcje regionu znajdują się w Barcelonie. To stolica regionu skąd możesz dojechać do pozostałych miast jak Girona, Tarragona czy miasta na wybrzeżu (wszędzie tam dojedziesz pociągiem lub autobusem).
  • Jeżeli lądujesz na lotnisku w Barcelonie późno w nocy lub wylatujesz wcześnie rano, możesz mieć problem z komunikacją z miast na wybrzeżu (albo będzie to kosztowne). Warto to rozważyć planując nocleg poza obszarem Barcelony.
  • Plaże w Barcelonie choć jest ich 8 są mocno zatłoczone (nie są również zbyt czyste). Jeżeli zależy ci na dużej przestrzeni i złotym piasku, bo np. masz dzieci, rozważ noclegi na wybrzeżu lub okolicach.
  • Średnia cena hotelu w Barcelonie to ok. 85 euro za noc (2 osoby). Możesz jednak znaleźć oferty znacznie tańsze i oczywiście droższe.
X