Nazywam się Piotr i jestem Odkrywcą Barcelony

2 lata temu razem z rodziną przeniosłem tu całe swoje życie. Od tego czasu moje serce bije w stolicy Katalonii i na tę chwilę nie wyobrażamy sobie dla siebie lepszego miejsca na świecie.

Mieszkam tu i pracuję z żoną, mój syn trenuje w Barce piłkę nożną. Chociaż żyjemy tu już kilka lat, to nadal, każdego dnia znajduję w tym mieście coś nowego i ciekawego dla siebie. Coś, co potrafi mnie zaskoczyć, rozbawić czy zainteresować. Barcelona pełna jest takich niespodzianek, które czekają tylko na odkrycie. Dzięki temu naprawdę cieszę się każdą spędzoną tu chwilą.

Każdy powinien poznać dobrze to miasto, dlatego chciałbym podzielić się z innymi swoimi odkryciami i radością, jaką daje Barcelona. A potrafi ona zaoferować naprawdę wiele zarówno tym, którzy mieszkają w nim na co dzień,jak i tym, którzy tylko je odwiedzają.

Chcesz zobaczyć miasto, które kocham, oczami odkrywcy? Zapraszam na spacer ze mną – obiecuję, że zakochasz się w Barcelonie tak samo jak ja 😉

„Jak dotrzeć do Barcelony”

Sprawdź jak szybko i tanio można dotrzeć do Barcelony z każdego zakątka Europy. Nie czekaj – zarezerwuj bilety, umów termin z przewodnikiem i podziwiaj najwspanialsze zabytki gotyku i modernizmu.

Sprawdź

Co o mnie mówią

Czy udało mi się pokazać magię Barcelony?

Marcin Pachacz

Zwykle nie korzystam z przewodnika, ale w tym przypadku był to strzał w 10… Historia Barcelony przedstawiona w bardzo interesujący sposób, poza tym miła atmosfera pozwalała porozmawiać z przewodnikiem nie tylko o historii, ale również o współczesnym życiu w Katalonii. Gorąco polecam.

Łukasz Głód

Super przewodnik, fantastyczna przygoda – Polecam!

Jędrzej Filipowicz

kapitalny przewodnik po Barcelonie!

Mateusz Hejman

Mieszkam w Barcelonie i interesuję się tym miastem od dłuższego czsu, a mimo to dzięki Piotrkowi odwiedziłem miejsca, w których nigdy wcześniej nie byłem i poznałem kilka ciekawostek. Polecam wszystkim