Banner

Nocleg w Barcelonie

Napisał Piotr
Nocleg w Barcelonie

Jedziesz do Barcelony i szukasz nocleg? – skorzystaj z przygotowanych przeze mnie propozycji! I znajdź odpowiedni dla siebie Nocleg w Barcelonie!

Barcelona HoteleBarcelona ApartamentyWybrzeże Hotele

Dlaczego warto rezerwować nocleg w Barcelonie, korzystając z moich podpowiedzi?

Przede wszystkim dlatego, że polecam noclegi w miejscach, w których sam spałem lub chciałem spać. Są to hotele i apartamenty o różnym standardzie, ale zawsze czyste, w dobrych lokalizacjach i pozwalające wypocząć po zwiedzaniu. Spędziłem wiele godzin, by wyszukać najlepsze miejsca, dlatego możesz oszczędzić ten czas, wybierając nocleg spośród moich Propozycji.

Drugi powód to wsparcie mojego bloga. Rezerwując nocleg w Barcelonie, poprzez moją stronę sprawiasz, że Booking podzieli się ze mną swoją prowizją, którą otrzymuje od hoteli. Ty płacisz dokładnie tyle samo, co zawsze! Jeżeli zrobisz rezerwację w serwisie Booking, ale nie skorzystasz z mojego linka, Booking wspomnianą prowizję zatrzyma w całości dla siebie. Korzystając z moich linków, sprawisz, że będę miał środki na dalszy rozwój tej strony. Serdecznie dziękuję za wsparcie!

Co warto wiedzieć, planując noclegi w Barcelonie? Oto najważniejsze porady:

  • Główne atrakcje regionu znajdują się w Barcelonie. To stolica regionu skąd możesz dojechać do pozostałych miast jak Girona, Tarragona czy miasta na wybrzeżu (wszędzie tam dojedziesz pociągiem lub autobusem).
  • Jeżeli lądujesz na lotnisku w Barcelonie późno w nocy lub wylatujesz wcześnie rano, możesz mieć problem z komunikacją z miast na wybrzeżu (albo będzie to kosztowne). Warto to rozważyć planując nocleg poza obszarem Barcelony.
  • Plaże w Barcelonie, choć jest ich 8, są mocno zatłoczone (nie są również zbyt czyste). Jeżeli zależy ci na dużej przestrzeni i złotym piasku, bo np. masz dzieci, rozważ noclegi na wybrzeżu lub okolicach.
  • Średnia cena hotelu w Barcelonie to ok. 85 euro za noc (2 osoby). Możesz jednak znaleźć oferty znacznie tańsze i oczywiście droższe.

Jeśli z kolei wy uważacie, że moja praca ma dla was wartość i zasługuje na wasze wsparcie, możecie zostać jednym z patronów Odkrywców Miasta, wspierając ten projekt w serwisie Patronite

Jak działa Patronite możesz przeczytać tutaj — klik

A jeśli obecnie nie możecie sobie pozwolić na wsparcie mojej działalności, to subskrybujcie mój kanał na YouTube i bądźcie na bieżąco z nowymi filmami!

Youtube

X