Odkrywcy miasta i Patronite

Napisał Piotr
5 min. aby przeczytać

Ale co to wogóle jest ten patronite? do czego i po co ? 😀

Zacznijmy zatem od początku!

Wybierasz się do Barcelony na kilka dni i chciałbyś ten czas wykorzystać możliwe jak najlepiej, zobaczyć najfajniejsze i najciekawsze rzeczy, zjeść w super knajpach (za rozsądne pieniądze), przejść się po plaży czy choćby iść na jakiś koncert czy mecz.

Mam pełną świadomość, że ktoś kto przyjeżdża do Barcelony, chciałby zobaczyć to wszystko albo jeszcze więcej, ALE niestety w ogromnej większości przypadków ogranicza nas czas!

Nie wszystkie rzeczy są możliwe do zobaczenia, nie w każdej fieście można brać udział i nie na każde wydarzenie przyjechać – zresztą pytanie czy to wydarzenie, które chciałbyś odwiedzić jest tego warte, czy zabytek który chcesz zwiedzić, zachwyci cię w równie wielkim stopniu, kiedy zobaczysz go na żywo i w końcu co to w ogóle za zabytek, kto go zbudował, po co z jakim zamierzeniem i dla kogo czy w jakim celu?

Zazwyczaj podczas takiego wyjazdu, mnożą się setki pytań. Bo choć podróżowanie w dzisiejszych czasach, jest na wyciągnięcie ręki praktycznie każdego, to odpowiednie rozplanowanie takiej wyprawy, zajmuje WIELE WIELE godzin. Dlatego na te pytania (a także na wiele wiele innych), odpowiadam na stronie odkrywców miasta (odkrywcymiasta.pl)

A ci odkrywcy to? – to strona na której właśnie jesteś 🙂

Jest to portal opisujący Barcelonę, pokazujący jej sekrety i niesamowite miejsca, fotorelację z wydarzeń (nie tylko sportowych) i festiwali. Przybliżający legendy, ukazujący tajne symbole i niezwykłe ślady. To portal w którym każdy dla kogo nazwa Barcelona brzmi magicznie znajomo znajdzie tu coś dla siebie!

Na stronie odkrywców pokazuję ci czym i jak żyje to miasto! A ty możesz dzięki temu np. zdecydować czy i kiedy je odwiedzić 🙂

No dobra Ale co z tym patronite – o co z tym chodzi ?

Jak zapewne zdajesz sobie sprawę, te wszystkie działania pochłaniają bardzo dużo czasu oraz środków. Dlatego teraz przy pomocy patronite, to ty możesz współfinansować i współuczestniczyć w tworzeniu tych treści – do tego właśnie, potrzebny jest ten serwis!

Jak to działa?

Taki opis tego serwisu najlepiej obrazuje czym jest Patronite.pl. To portal który łączy twórców z osobami, które chcą ich wesprzeć nie tylko „lajkiem” czy „łapką w górę”, ale również w formie regularnej, finansowej wpłaty!

Sercem serwisu są ustanowione progi, którymi możesz nas (odkrywców) wesprzeć – progi ustawiliśmy na niewielkie kwoty, które mam nadzieję nie będą dla nikogo obciążeniem budżetu a nas z kolei będą niesamowicie motywować do jeszcze lepszej pracy!

czyli …

Wchodzisz na nasz profil na patronite, https://patronite.pl/odkrywcy po prawej stronie znajdują się progi, wybierasz kwotę którą chcesz nas wesprzeć, zlecasz przelew i już 🙂

Od tego momentu, stałeś się jednym z odkrywców miasta!

Zastanawiasz się – „No fajnie Ale co z tego będę mieć!?”

Oczywiście przyczyniasz się do rozbudowy odkrywców, jesteś dla nas BARDZO ważną osobą. W podziękowaniu, z naszej strony otrzymywać będziesz, całą masę fajnych i ciekawych artykułów oraz informacji dotyczących Barcelony. Wszystko będziemy dostarczać ci prosto z pierwszej ręki! 🙂 ! Zaprosimy cię również, do naszej zamkniętej społeczności gdzie tematy związane z miastem, są poruszane na wszystkie możliwe sposoby :D. Od progu 20 zł, weźmiesz również udział w przydzielaniu biletu na lot do Barcelony, abyśmy razem mogli odkryć to miasto!

Dlatego TY nie czekaj bo to MY czekamy na ciebie

To dzięki tobie, możliwe będzie rozwijanie tego projektu – za co już teraz WIELKIE DZIĘKI!

Na co idą twoje środki 🙂

Twoje wsparcie, umożliwi mi zrealizowanie założeń odkrywców miasta i daje również (a może PRZEDE WSZYSTKIM) niesamowitą frajdę i kopa oraz poczucie, że mam właśnie w tobie, kompana do odkryć i spacerów po ulicach miasta! Tobie zaś, mam nadzieję, że przybliża ten niesamowity kawałek nieba na ziemi 🙂

Przewodnik po Barcelonie

Jeśli z kolei wy wybieracie się do Barcelony, to koniecznie sprawdźcie nasz przewodnik po Barcelonie (w wersji cyfrowej!) Specjalnie przygotowane trasy poprowadzą was po ulicach Barcelony, odkrywając przed wami tajemnice i sekrety miasta Gaudiego!!!

Planując wyjazd do Barcelony, posłuchaj mojego podcastu lub jeśli zastanawiasz się co robić na miejscu, sprawdź mój kanał na YouTube!