Street Art Barcelona Park grafik

Napisał Piotr
1 min. aby przeczytać

Street Art Barcelona Park grafik to miejsce, gdzie uliczni artyści mogą wyrazić swoje emocje poprzez niesamowite graffiti umieszczane na budynkach czy ogrodzeniach. Barcelona pełna jest dzieł sztuki wykonanych właśnie przez artystów ulicznych

tak jak na starym mieście możemy zobaczyć gdzieniegdzie prace wręcz doskonałe ta w dzielnicy Polbe Nou mamy prawdziwą galerię i park przeznaczony właśnie dla artystów ulicznych. Ich dzieła  od całkowicie abstrakcyjnych po niesamowicie realistyczne portrety przykuwają wzrok każdego z przechodniów. Turyści rzadko docierają w te rejony, ponieważ jest to nowa cześć miasta bez eksponowanych zabytków.

Jeśli jesteś fanem tego typu sztuki to miejsce powinieneś koniecznie odwiedzić to miejsce Street Art barcelona park!

Przewodnik po Barcelonie

Jeśli z kolei wy wybieracie się do Barcelony, to koniecznie sprawdźcie nasz przewodnik po Barcelonie (w wersji cyfrowej!) Specjalnie przygotowane trasy poprowadzą was po ulicach Barcelony, odkrywając przed wami tajemnice i sekrety miasta Gaudiego!!!

Planując wyjazd do Barcelony, posłuchaj mojego podcastu lub jeśli zastanawiasz się co robić na miejscu, sprawdź mój kanał na YouTube!