Przewodnik po Barcelonie!

Odkrywcy miasta to strona Polskiego przewodnika po Barcelonie! Znajdziesz tutaj interesujące informacje na temat Barcelony i miejsc wartych odwiedzenia, o których nie wspominają tradycyjne przewodniki typu “Barcelona przewodnik pdf”. Dowiesz się również, gdzie np. znajduje się Casa Batlló i Casa Milà, a także choćby co je łączy z kościołem Sagrada Familia. Znajdziesz tutaj również praktyczne info, jakie są rekomendowane restauracje, gdzie warto się wybrać coś zjeść lub jak dojechać na stadion Camp Nou gdzie swoje mecze rozgrywa Fc Barcelona.

Barcelona zwiedzanie

Nasze główne działania to odkrywanie miasta wraz z wami! Wspólny spacer po mieście i zwiedzanie Barcelony to coś, na czym znamy się najlepiej a dzięki temu stare miasto i dzielnica gotycka nie mają dla nas żadnych tajemnic w trakcie takiej wycieczki! Dlatego, jeśli chciałbyś ją odkryć wraz z nami Polski przewodnik Barcelona to najlepszy pomysł!

Zapraszamy!

NASZA BARCELONA

Sprawdź co można zobaczyć w Barcelonie i Katalonii - jednym z najpopularniejszych Kierunków turystycznych

Dlaczego MY

Jeśli zadajesz sobie to pytanie poniżej przedstawiamy nasze odpowiedzi .

Mieszkamy w Barcelonie

Znamy ja jak własną kieszeń – codziennie poruszamy się po ulicach Barcelony, odkrywając ją na nowo. Znamy miejsca o których przeciętny turysta nie ma pojęcia.

czytaj więcej

Uwielbiamy to Miasto

Barcelona jest miastem magicznym to z tego powodu tutaj mieszkamy. To miasto oddziałuje na zmysły i kusi swoim pięknem. Pokażemy ci jakie to wspaniałe miasto .

zobacz więcej

Spacerujemy po nim

Nasze trasy spacerowe są przygotowane tak aby pokazać ci całe piękno miasta opowiadając o jego historii i niesamowitym rozwoju. Zobacz co ukrywa przed tobą Barcelona.

czytaj więcej