Wycieczka do Barcelony — jak ją zaplanować?

Napisał Piotr
1 min. aby przeczytać

Jeśli wybierasz się do Barcelony na przysłowiowy citybreak (2-3 dni na zwiedzanie miasta) to warto odpowiednio zaplanować ten czas! Z jednej strony ważne, aby zobaczyć, jak najwięcej z drugiej, aby odpowiednio przygotować trasę, nie spędzając przy tym całych godzin na przeszukiwaniu odpowiednich internetu, porównywaniu ofert, szukaniu odpowiednich tras czy miejsc nie mówiąc już o wyszukiwaniu informacji dotyczących historii danego budynku, czy zabytku.

Jak zatem poradzić sobie z tym problemem? Jak sprawić by zwiedzanie miasta z jednej strony było miłe i przyjemne, a przy tym nie poświęcić ogromnej ilości czasu na przygotowanie. Jest na to bardzo prosty sposób! Więcej dowiesz się, klikając w poniższy link!

Jak zwiedzić Barcelonę w 3 dni!

Przewodnik po Barcelonie

Jeśli z kolei wy wybieracie się do Barcelony, to koniecznie sprawdźcie nasz przewodnik po Barcelonie (w wersji cyfrowej!) Specjalnie przygotowane trasy poprowadzą was po ulicach Barcelony, odkrywając przed wami tajemnice i sekrety miasta Gaudiego!!!

Planując wyjazd do Barcelony, posłuchaj mojego podcastu lub jeśli zastanawiasz się co robić na miejscu, sprawdź mój kanał na YouTube!