Co dla patronów?

Napisał Piotr
4 min. aby przeczytać

Dostałem od was kilka pytań, o co chodzi z zamkniętą strefą artykułów? Co to za miejsce i co się tam znajduje? Kilka osób pytało, czym jest ten „patronite”, a kilku z was zastanawiało się, co otrzymają w ramach waszego wsparcia? Poniżej odpowiem na niektóre z tych pytań!

Czym jest Patronite?

Czym jest i jak działa Patronite możesz przeczytać tutaj — klik

Zamknięta strefa artykułów — wsparcie 20 zł

Część artykułów na blogu jest przeznaczona dla osób, które wspierają przedsięwzięcie odkrywców miasta. W ten sposób powstała lista tematów, które są przydatne dla wybierających się do Barcelony i które pomagają zaoszczędzić nieco euro w kieszeni. Znajdziecie tu artykuły dotyczące komunikacji i tego jak się nią poruszać, by wykorzystać ją jak najbardziej optymalnie; listę ponad 50 muzeów w Barcelonie z dokładnymi informacjami jak zwiedzić je za darmo lub z odpowiednią zniżką; przygotowywane przez nas co tydzień trasy spacerowe, umożliwiające zobaczenie zarówno najciekawszych miejsc w Barcelonie jak i tych mniej znanych, czy tras tematycznych związanych, czy to z danym artystą, nurtem czy okresem sztuki. Znajdziecie tu również całą masę historii, legend czy unikalnych miejsc, które nie są opisane w tradycyjnych przewodnikach! Nowe artykuły dodawane są w każdym tygodniu! A dostęp do tej strefy zaczyna się już od wsparcia na poziomie 20 zł.

Artykuły z poradami

 • Jak jeździć komunikacją, by optymalnie ją wykorzystać?
 • Kiedy i które muzea odwiedzić za darmo?
 • Trasy spacerowe, tak by zobaczyć jak najwięcej.
 • Unikalne miejsca w Barcelonie, niewyszczególnione w przewodnikach.

Wsparcie 50 zł

Przy wsparciu na poziomie 50 zł. przygotowaliśmy dodatkową strefę, w której mamy dla was między innymi… bilety! Tak, dokładnie! W tym miejscu będziemy rozlosowywać/rozdawać dla was bilety np. do muzeum Camp Nou! W tej strefie dla patronów dostępne są również zniżki czy darmowe bilety na mecze FC Barcelony, czy wejściówki do muzeów! Oraz liczne zniżki na komunikację (rower, hulajnoga, motor). Przygotowana jest również specjalna lista unikalnych cen czy to noclegu, czy prywatnego transportu z lotniska!

A dla tych, który zwiedzili już większość miasta, organizowane są wycieczki w inne miejsca Katalonii w naprawdę atrakcyjnych cenach!

W tym progu jest również … codzienny raport pogodowy! Powiemy wam, jaką obecnie mamy pogodę, co jest planowane na najbliższe 3 dni i co wziąć ze sobą do ubrania!

Całość tego progu dopełniają nasze zdjęcia i foto książki będące pamiątką z pobytu w Barcelonie!

Zniżki i darmowe bilety

 • Darmowe bilety do muzeum FC Barcelony czy muzeum Picasso.
 • Darmowe bądź zniżkowe bilety do muzeów!
 • Darmowe bilety na mecze koszykówki i piłki ręcznej.
 • Zniżki na bilety na mecz FC Barcelony.
 • Zniżki na rowery, hulajnogi czy motory.
 • Zniżki na zakupy ubrań!

Specjalne ceny

 • Noclegów i kwater
 • Transportu z lotniska
 • Specjalne wycieczki poza Barcelonę

Pogoda codzienna

Foto książki

Przewodnik po Barcelonie

Jeśli z kolei wy wybieracie się do Barcelony, to koniecznie sprawdźcie nasz przewodnik po Barcelonie (w wersji cyfrowej!) Specjalnie przygotowane trasy poprowadzą was po ulicach Barcelony, odkrywając przed wami tajemnice i sekrety miasta Gaudiego!!!

Planując wyjazd do Barcelony, posłuchaj mojego podcastu lub jeśli zastanawiasz się co robić na miejscu, sprawdź mój kanał na YouTube!