Pochód zombie w sitges

Pochód zombie w Sitges

Jak co roku tak i tym razem w miejscowości Sitges znajdującej się ok. 40 km od Barcelony odbywał się festiwal filmów grozy! I jak co roku i ty razem nie zabrakło chętnych na pochód zombie!

Zdjęcia z poprzedniego roku możecie zobaczyć tutaj

Wysyp żywych trupów – czyli pochód zombie w Sitges

Trzeba przyznać, że ludzie w tym roku naprawdę poważnie podeszli do tematu a ich przebrania budziły strach i grozę wśród licznie zgromadzonych na trasie gapiów. Przebrani zarówno w potworne zombie, jak i postacie z filmów grozy. Jak co roku można było zobaczyć Freddiego Krugera z jego przerażającą rękawicą/ dłonią, w której zamontowane były metalowe ostrza, ale również wszelkie przebrania osób po wypadkach z kawałkami szkła czy metalu umieszczonymi we wszystkich częściach ciała! Niektóre z postaci wyglądały tak realistycznie i tak przerażająco, że nawet zdając sobie sprawę, że to tylko przebrania w ramach pochodu zombie to człowiek miał jakieś dziwne uczucie strachu i potu na karku ?

Zresztą sami zobaczcie poniżej jak fantastyczne przebrania, mieli na sobie uczestnicy pochodu (czasem aż zastanawiające było czy to, aby na pewno przebranie ?)

A my zapraszamy wszystkich na wspólne

wycieczki po Barcelonie

Jeśli chcesz dostawać informacje o ciekawostkach z regionu zapisz się do naszego newslettera

[mailmunch-form id=”821416″]