wtorek, 27 września, 2022
wtorek, 27 września, 2022
Banner
Pochód zombie w sitges

Pochód zombie w Sitges

Napisał Piotr

Jak co roku tak i tym razem w miejscowości Sitges znajdującej się ok. 40 km od Barcelony odbywał się festiwal filmów grozy! I jak co roku i ty razem nie zabrakło chętnych na pochód zombie!

Zdjęcia z poprzedniego roku możecie zobaczyć tutaj.

Wysyp żywych trupów – czyli pochód zombie w Sitges

Trzeba przyznać, że ludzie w tym roku naprawdę poważnie podeszli do tematu a ich przebrania budziły strach i grozę wśród licznie zgromadzonych na trasie gapiów. Przebrani zarówno w potworne zombie, jak i postacie z filmów grozy. Jak co roku można było zobaczyć Freddiego Krugera z jego przerażającą rękawicą/ dłonią, w której zamontowane były metalowe ostrza, ale również wszelkie przebrania osób po wypadkach z kawałkami szkła czy metalu umieszczonymi we wszystkich częściach ciała! Niektóre z postaci wyglądały tak realistycznie i tak przerażająco, że nawet zdając sobie sprawę, że to tylko przebrania w ramach pochodu zombie to człowiek miał jakieś dziwne uczucie strachu i potu na karku ?

Zresztą sami zobaczcie poniżej jak fantastyczne przebrania, mieli na sobie uczestnicy pochodu (czasem aż zastanawiające było czy to, aby na pewno przebranie ?)

Pochód przeszedł ulicami miasta wyznaczaną co roku trasą, która przebiega przez stare miasto. W efekcie jednym z najlepszych miejsc widokowych, aby obserwować ten dziwny i straszny pochód zombi jest plac przed kościołem. Całość trasy wynosiła prawie 2 km i trwała przez blisko 3h!

Jeśli uważasz, że moja praca ma dla ciebie wartość i zasługuje na wsparcie, możesz zostać jednym z patronów Odkrywców Miasta, wspierając ten projekt w serwisie Patronite

Jak działa Patronite możesz przeczytać tutaj — klik

A jeśli obecnie nie możesz sobie pozwolić na wsparcie mojej działalności, to zasubskrybuj mój kanał na YouTube i bądź na bieżąco z nowymi filmami!

Youtube

Może Ci się spodobać

X