Podcast o Barcelonie S2O10 – Ile pieniędzy zabrać ze sobą, czyli ceny w Barcelonie?

Napisał Piotr
1 min. aby przeczytać

Czasem szukając połączeń lotniczych czy przeglądając biuletyny biur podróży, trafiamy na oferty, które wydają nam się niesamowicie kuszące — bardzo niska opłata za lot, sprawia, że nie czekamy zbyt długo, tylko kupujemy bilety do danego miasta, a potem okazuje się, że już na miejscu ceny są powalające i jedyne co nam pozostaje to mocne pilnowanie budżetu. Dlatego wybierając się na urlop czy wycieczkę, powinniśmy wcześniej taki budżet zaplanować tak, żeby nie okazało się, że zamiast wymarzonych wakacji mamy duży ból głowy, ile ten wyjazd będzie nas ostatecznie kosztować i skąd weźmiemy potrzebne na niego pieniądze.

Przyjrzyjmy się zatem, jak wygląda kwestia cen w Barcelonie i ile euro powinniśmy wziąć ze sobą, planując podróż do tego pięknego miasta!

Podcast odc 10

Posłuchaj

Przewodnik po Barcelonie

Jeśli z kolei wy wybieracie się do Barcelony, to koniecznie sprawdźcie nasz przewodnik po Barcelonie (w wersji cyfrowej!) Specjalnie przygotowane trasy poprowadzą was po ulicach Barcelony, odkrywając przed wami tajemnice i sekrety miasta Gaudiego!!!

Planując wyjazd do Barcelony, posłuchaj mojego podcastu lub jeśli zastanawiasz się co robić na miejscu, sprawdź mój kanał na YouTube!