Rozkład jazdy na kolejny tydzień 11 – 18 września

Napisał Piotr
3 min. aby przeczytać

Dziś, czyli 11 września skończyły się w Hiszpanii wakacje 😉. W związku z tym bierzemy się ostro do pracy i prezentujemy nasz rozkład jazdy na przyszły tydzień (tak trochę, żebyśmy sami nie zapomnieli 😉).


11 września (SOBOTA)La diada — święto narodowe w Katalonii przypominające o utracie niepodległości regionu w 1714 roku idziemy na demonstracje (pierwsza bez ograniczeń z zeszłego roku) planujemy masę zdjęć, oraz relację na naszym kanale na YT (w końcu musimy się zabrać za to medium! – wszystkich zainteresowanych zapraszamy do subskrybowania).

https://www.youtube.com/

12 września (NIEDZIELA)mecz ligowy młodych adeptów piłki nożnej — ponieważ rozpoczyna się sezon piłkarski (piłki amatorskiej), to w niedzielę jedziemy na mecz, żeby pokazać wam, jak to jest zorganizowane w Katalonii (i jakie towarzyszą temu emocje!) – planujemy zdjęcia i skrót meczu!

13 września (PONIEDZIAŁEK)pierwszy dzień szkoły! – opiszemy wam, jak wygląda pierwszy dzień szkoły w Katalonii a tych, którzy są zainteresowani, jak wygląda katalońska szkoła, odsyłam do naszego podcastu, w którym poruszyliśmy ten temat.

PodCast o katalońskiej szkole

14 września (WTOREK)istotny dla polskich kibiców mecz na Camp Nou! – Barcelonę odwiedzi ze swoją drużyną Robert Lewandowski i choć to nasz rodak to życzę mu, aby miłe wspomnienia miał tylko ze zwiedzania miasta! Visca Barca! Swoją drogą kto z was będzie wówczas w Barcelonie i wybiera się na mecz?

15 września (ŚRODA)Pojawi się nowy odcinek naszego podcastu! – tym razem zamierzamy wam powiedzieć o zakupach, przecenach hiszpańskich markach, ubraniach, butach i tym wszystkim, co zachwyca płeć piękną. Podpowiemy wam kiedy przyjechać do Barcelony jeśli wybieracie się na zakupy, a także jakie miejsca są nie tyle warte ile wręcz konieczne do odwiedzenia! Stay Tuned!

16 września (CZWARTEK)Wybieramy się na flamenco! – pokażemy wam na zdjęciach i filmie jak wygląda ten hiszpański taniec niemający KOMPLETNIE NIC wspólnego z Katalonią 😀 i co należy tańczyć (albo oglądać jak się tańczy 😛) jeśli wybieracie się do Barcelony!

17 września (PIĄTEK) – pojawi się nowy artykuł na naszym blogu! – opiszemy kilka przydatnych wskazówek dla osób wybierających się na wybrzeże!

Tak wygląda nasz rozkład jazdy na najbliższy tydzień, być może dojdą nam jeszcze jakieś aktywności albo działania!

Tymczasem zapraszam wszystkich do śledzenia nas w naszych kanałach komunikacji na

Facebooku – https://www.facebook.com/odkrywcymiasta

Instagramie – www.instagram.com/odkrywcymiasta.pl/

i Youtubie – https://www.youtube.com/

Przewodnik po Barcelonie

Jeśli z kolei wy wybieracie się do Barcelony, to koniecznie sprawdźcie nasz przewodnik po Barcelonie (w wersji cyfrowej!) Specjalnie przygotowane trasy poprowadzą was po ulicach Barcelony, odkrywając przed wami tajemnice i sekrety miasta Gaudiego!!!

Planując wyjazd do Barcelony, posłuchaj mojego podcastu lub jeśli zastanawiasz się co robić na miejscu, sprawdź mój kanał na YouTube!