Tajne bary Barcelony

Tajne bary Barcelony

Barcelona to wspaniałe miasto, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. TO miasto zaskakuje ilością  możliwości i miejsc a niektóre bary Barcelony są tak tajne i ukryte, że trafienie do nich jest BARDZO trudne, nawet jeśli mamy dokładny adres przedstawiamy kilka przykładowych tajnych miejsc, o których istnieniu nie wiedzą nawet lokalni mieszkańcy!

Paradiso

Ten niesamowity koktajl bar ukryty jest za sklepem z kanapkami o wdzięcznej nazwie „Bar Pastrami”. Lokal pomimo swojego tajnego charakteru został wybrany najlepszym koktajl barem w Hiszpanii. Aby dostać się do środka tego „tajnego” baru, musisz przejść przez lodówkę znajdującą się w sklepie.

Adres : Carrer de Rera Palau, 4

Nevermind

Jeśli masz ochotę na kilka piw podczas jazdy na rolkach, musisz odwiedzić Nevermind. Zaraz po wejściu możesz pomyśleć, że jesteś w typowym barze muzyki punkowej i metalowej, wszędzie pełno jest naklejek, a ściany są całe w graffiti. Idąc dalej, zobaczysz, że w tym samym barze znajduje się miska, która służy do jazdy na rolkach w ciągu dnia, a w nocy możesz w niej usiąść, i napić się czegoś ze znajomymi. Dodatkowo podczas happy hours piwo kosztuje tylko 1,5 €!

Adres : Carrer dels Tallers, 68

El jardín de Antic Teatre

Tak naprawdę nie jest to tajne miejsce, ale ten ogród jest na tyle ukryty, że znalazł się na tej liście. To centrum kulturalne położone między rynkiem Santa Caterina a Palau de la Música. Posiada ono swój taras z pięknym ogrodem, na którego środku znajduje się wspaniałe drzewo figowe. Przy stołach spotkać można lokalnych mieszkańców, Barcelońskich artystów czy nawet obeznanych z miastem turystów to jedna z nielicznych tak cichych przystani w centrum miasta.

Adres : Carrer de Verdaguer i Callís, 12

Bobby’s Free

Fasada tego lokalu może cię zmylić, bo z zewnątrz jest to zakład fryzjerski. Jednakże przekraczając próg drzwi, zobaczysz, że tak naprawdę znajdujesz się w barze koktajlowym. Możesz tutaj cieszyć się niekończącą się listą craftowych piw. Aby dostać się do środka, musisz znać hasło, które zmienia się co miesiąc. Jego uzyskanie nie jest trudne, zna je nawet Emma Stone (to ta, która otrzymała Oscara za rolę w La La Land albo to była dziewczyna Spider-Mana 😉 ), która kilka miesięcy temu odwiedziła bobbyego na kilka piwek ?

Adres : Carrer de Pau Claris 85

Jeśli tajne bary Barcelony zachęciły cię do odwiedzin miasta i chciałbyś poznać więcej niesamowitych miejsc z Barcelony, umów się na wycieczkę razem z nami. Opowiemy ci nie tylko o jej  historii, ale również zdradzimy ci sekrety i ciekawostki z życia miasta

Wycieczki po Barcelonie

[mailmunch-form id=”821416″]

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wszystkie pola są wymagane.