Banner
temperatura wody w Barcelonie

Temperatura wody w Barcelonie

Napisał Piotr

Barcelona jako stolica Morza Śródziemnego to nie tylko wielki port, ale również plaże i przede wszystkim ciepłe morze. Jak zatem wygląda temperatura wody w Barcelonie i kiedy warto przyjechać, aby było ono w najbardziej odpowiadającej nam temperaturze.

Jeśli wybierasz się do Barcelony, temperatura wody to coś, co powinno być dla ciebie Bardzo istotne, ? jako stolica Morza Śródziemnego. Barcelona mająca swoje 8 plaż zachęca nie tylko pięknymi zabytkami i bogatą kulturą regionu (nie zapominając o naprawdę rewelacyjnym jedzeniu), ale to, co powoduje, że większość z nas przyjeżdża w odwiedziny do tego miasta to między innymi morze. Skoro jest to tak ważny temat, to warto sprawdzić, jak wygląda temperatura wody w Barcelonie, aby wybrać najlepszy dla siebie czas na przyjazd do tego miasta!

Temperatura wody w Barcelonie

Jak widzicie temperatura wody, nawet w miesiącach zimowych jest dość wysoka i dla osób które nie spędzały wcześniej czasu nad Morzem Śródziemnym, może być to dobry argument, aby wybrać się do Barcelony. Jeśli natomiast chcesz czerpać z kąpieli prawdziwą przyjemność, to warto do Barcelony wybrać się zaraz przed lub tuż po szczycie sezonu turystycznego (w czerwcu lub we wrześniu) wówczas oprócz temperatury wody istotna zaczyna być temperatura powietrza, która nie jest tak wysoka jak w szczycie sezonu turystycznego w Barcelonie.

   średnia  minimalna  maksymalna
Styczeń 14°C 12°C 15°C
Luty 13°C 12°C 14°C
Marzec 13°C 12°C 14°C
Kwiecień 14°C 13°C 17°C
Maj 17°C 14°C 20°C
Czerwiec 20°C 16°C 24°C
Lipiec 24°C 21°C 27°C
Sierpień 25°C 23°C 28°C
Wrzesień 24°C 22°C 26°C
Październik 21°C 18°C 24°C
Listopad 18°C 15°C 21°C
Grudzień 15°C 13°C 18°C

Jeśli uważasz, że moja praca ma dla ciebie wartość i zasługuje na wsparcie, możesz zostać jednym z patronów Odkrywców Miasta, wspierając ten projekt w serwisie Patronite

Jak działa Patronite możesz przeczytać tutaj — klik

A jeśli obecnie nie możesz sobie pozwolić na wsparcie mojej działalności, to zasubskrybuj mój kanał na YouTube i bądź na bieżąco z nowymi filmami!

Youtube

Może Ci się spodobać

X