Podcast o Barcelonie S2O9 – co do jedzenia można przywieść z Barcelony?

Napisał Piotr
1 min. aby przeczytać

W dzisiejszym odcinku podcastu porozmawiamy sobie na temat tego „co do jedzenia można przywieść z Barcelony?” To pytanie, które dość często pojawia się na naszych facebookowych grupach. Poruszamy dziś tematykę lokalnych produktów, które warto zabrać ze sobą ze stolicy Katalonii. Porozmawiamy o tradycyjnych hiszpańskich produktach, takich jak jamón serrano czy iberico. Opowiemy o serach czy przyprawach. A także przybliżymy nieco najbardziej klasyczny produkt, jakim jest oliwa z oliwek! Podpowiemy, co i w jakiej ilości można zabrać ze sobą na pokład samolotu, a także jaki rodzaj bagażu będzie nam potrzebny do transportu produktów spożywczych.

Zapraszamy!

podcast 9

Posłuchaj

Przewodnik po Barcelonie

Jeśli z kolei wy wybieracie się do Barcelony, to koniecznie sprawdźcie nasz przewodnik po Barcelonie (w wersji cyfrowej!) Specjalnie przygotowane trasy poprowadzą was po ulicach Barcelony, odkrywając przed wami tajemnice i sekrety miasta Gaudiego!!!

Planując wyjazd do Barcelony, posłuchaj mojego podcastu lub jeśli zastanawiasz się co robić na miejscu, sprawdź mój kanał na YouTube!